Banyoda Ahşap Seramik Trendi

Günümüzde tasarım yapmak, aralarından seçim yapmamız gereken çeşitlilikten dolayı kafa karıştırıcıdır. Örneğin banyoyu düşünün başlangıçta tamamen nötr ve oldukça sıkıcı olan birkaç seçenekle sıkışıp kalırsınız. Ama şimdi, banyonuzu cennete dönüştürmek için sınırsız seçeneğiniz var. Kendi evinizde güzel bir banyo oluşturmanıza yardımcı olmak için 10 ahşap seramik tasarımları…

*Banyonuza seramik döşemek için alışverişe gittiğinizde, ve kafanız bu konuda karışıksa koyu tonlara yönelmeyin. Yıkanmış görünen ahşap görünümlü seramik tercih edebilirsiniz. Bu tonlar banyonuz bittiğinde sizi üzmez ve çok modern bir görünüm sağlamış olursunuz.

Kaynak

* Rustik bir dağ eviniz veya o tarz bir stiliniz varsa,  ballı ahşap tonlarını ve kahverengi tonlarını kullanmanızı öneririz. Evinizin geri kalanı doğal ahşap renklerine sahipse, bu tarz bir banyo tam olarak size göre olacaktır.Bir kaç sahte kiriş ekleyerek daha rustik bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Kaynak

* En sevdiğiniz iki seramiği banyonun genelinde kullanıp, ahşabı da zemin ve klozet arkasında kullanırsanız, daha Avrupayi bir görüntü elde etmiş olacaksınız. Hem bu şekilde banyonuz tasarlaması da kullanması da keyifli bir ortam haline gelecektir.

Kaynak

* Ahşap ve taş , rustik banyolar için popüler bir kombinasyondur ancak bazen alanınızı karanlık ve kasvetli hissetmenize neden olabilir. Banyonuz da bir spa deneyimi oluşturmaya çalışırken, karanlık ve kasvetli bir ortam istediğiniz en son şey olacaktır. O yüzden geniş bir banyonuz yoksa kullanmanızı çokta önermeyiz.

Kaynak

* Sırf ahşap döşemenizin bir desene sahip olması, onunla başka bir desenli döşemeyi seçemeyeceğiniz anlamına gelmez . Tahtaya karşı mermeri denemelisiniz. 

Kaynak

* Ahşap karoyu sevdiğiniz halde banyo dekorunuza tam olarak uymuyorsa banyoya sadece birkaç ahşap seramik detay ekleyebilirsiniz. Bunun gibi basit değişiklikler banyonuza yeni bir görünüm kazandırabilir, banyonuzu boğmadan çok sevdiğiniz bir yer haline getirebilirsiniz.

Kaynak
Yazı oluşturuldu 26

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön