Eviniz İçin Renk ve Desen Fikirleri

Odanızda kullanılan kumaş, ev dekor tarzını tanımlayabilir. Çoğu ev sahibi, geri kalanı nötr tutulurken odadaki odak noktalarını oluşturmak için farklı kumaşlar kullanır. Bu nedenle, basit bir kumaş değişikliği evinizi değiştirebilir. Farklı renkler ve desen karışımları evinizde benzersiz alanlar yaratır.

Kaynak
  • Perdeler ! ev dekorunuzu güncellemenin en kolay yollarından biridir. Perdeleri koyu renkten açık ve havadar bir kumaşa değiştirmek, anında odanın daha büyük ve parlak hissetmesini sağlayabilir. Ev tasarımınıza lüks bir dokunuş eklemek istiyorsanız, rustik perdeler tam size göre olacaktır. Bu güzel ev özelliğini almak için çok para harcamak zorunda değilsiniz.
Kaynak
  • Döşemeli mobilyalarınızı yenilemek istiyorsanız, illa ki satın almak zorunda değilsiniz kumaşlarını değiştirerek de  mobilyalarınızı yenilemiş olursunuz. Ama bu işlem çok pahalı diyede kafanızda soru işareti olabilir o zamn ne yapıyoruz? kırlentleri değiştiriyoruz bu sayede ortamdaki atmosferi değiştirmiş oluyoruz. Parlak bir desene veya şık düz bir renge yapılan basit bir yenileme,  anında modernize edebilir.
Kaynak
  • Hayalinizdeki tasarıma uygun bir kumaş bulamıyorsanız, özel bir kumaş oluşturmak düşündüğünüzden daha kolaydır. Doğru boyalarla, düz renk kumaş üzerine bir deseni basabilirsiniz veya el ile boyayabilirsiniz. Minderlerde, abajurlarda ve perdelerde, evinizin kişiliğine uyan bir tür ev dekoru oluşturmak için kullanılabilir.
Kaynak
Yazı oluşturuldu 26

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön