Oturma Odasında Beyaz Trendi

İnsanlar genellikle aşırılıktan kaçınmayı severler ve bu bazen beyaz (veya siyah) korkutucu ve iç tasarımda ve dekorda kullanılamayacak kadar aşırı bulduğumuz gibi olumsuz senaryolara yol açar. Aslında, genel olarak bu renkle ilgili birçok fayda vardır, en dikkat çekenlerden biri beyaz mobilyaların mekan yanılsaması yaratması, odaların daha büyük ve havadar görünmesidir.

Kaynak

Beyaz mobilyalar ilk bakışta pratik görünmese de, birçok yönden aslında tam tersi. Düzgün bir şekilde kullanılırsa, beyaz mobilyaları yıllarca kullanabilirsiniz, ayrıca beyaz tozları koyu renkli herhangi bir renkten daha iyi gizler, böylece oturma odanız daha saf , temiz ve daha iyi düzenlenmiş gibi görünür.

Kaynak

Beyaz kanepeler ve koltuklar şaşırtıcı derecede pratiktir ve oturma odalarının konforlu görünmesini sağlar.

Kaynak

Beyaz mobilyalar da çok yönlüdür. Aynı zamanda, beyaz, genel olarak modern, çağdaş ve minimalist dekorlar için mükemmel bir ana renktir, ancak sanat dekoru titreşimleriyle ve şık bir görünümle klasik bir görünüm elde etmek için de iyi bir seçim olabilir. Monoton ve sıkıcı bir dekor oluşturmaktan kaçınmak için beyaz parçalarla bir alan oluştururken farklı doku ve kaplama türlerini kullanmayı düşünün. Örneğin koyu zeminli veya renkli duvarlı bir oturma odasına beyaz mobilya eklerseniz, ilginç zıtlıklar yaratabilirsiniz.

Kaynak

Beyaz mobilyalar, ana parçaları ve renklerini tamamlayan vurgu parçaları şeklinde de gelebilir.Bir mekanın daha büyük ve daha parlak görünmesini sağlamak için aynı zamanda biçim ve tarzı vurgulamak için beyaz mobilyaları kullanın.

Kaynak
Yazı oluşturuldu 26

Oturma Odasında Beyaz Trendi” üzerine 8 görüş

  1. Hello to every body, it’s my first visit of this website; this weblog consists of remarkable and genuinely good material for visitors.
    Magliette Roma EarleneKe Manchester City fotbollstrøja JessikaTu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön