Ucuz ve Kolay Eğlenceli Duvar Dekoru Fikirleri

Arada bir evinizi yeniden dekore etmek iyi hissettiriyor. Dünyanızı parlaklık, enerji ile dolduruyor ve aynı zamanda bir servet bırakmadan modaya uygun bir şey denemenize izin veriyor.  Polka trendi sizlere evinize renk ve desen eklemenin eğlenceli ve modern bir yolunu sunuyor. Polka tasarım açısından devrim niteliğinde olmasa da, birçok şekilde kullanılabilir ve noktaların rengi odanın tarzını değiştirebilir.

Konfeti

Polka tipik olarak çocukların dekoruyla ilişkilendirilirler, bu yüzden insanlar onları daha sofistike mekanlarda kullanmaktan kaçınırlar. Açıkçası, birçoğumuz muhtemelen evlerimizde genç ruhu enjekte etmeye dayanabiliriz.

Kaynak

Renk Koordinasyonu

Odaların çoğunda sadece dört duvar ve bir tavan vardır.  Ancak, en vahşi renk denemelerinizi çok sayıda lekeli renk ile yaşayabilirsiniz. Bu, dekor paletinize yepyeni ve eğlenceli renkler katma şansı veriyor.

Kaynak

Kontrast ve Vurgu

Retro etkisi sayesinde bu çok yönlü tasarım, uygun şekilde eşleştirildiğinde evinize klasik bir dönüş katabilir. Bu tarz duvar tasarımı hemen hemen her şey ile iyi gider. Odanın büyüklüğüne göre noktaların boyutunu seçin çünkü lekeli duvarlarla dolu bir odanın tamamı biraz kafa karıştırıcı olabilir.

Kaynak

Desen İçinde Desen

Tek tip noktaları sıkıcı bulanlar için birde bu yönden bakın. Bu yaklaşım, mobilyanızın arka planı olarak  mükemmel duracaktır..

Kaynak

Boyut

Farklı ebatlı noktalar ve hatta içi boş boyalı daireler , yaşam alanlarınızı şekil, boyut ve duvarlarınızdaki derinlik yanılsaması ile zenginleştirmenin kolay ve erişilebilir bir yoludur.Modern ve daha eklektik bir ortam için, boyut, renk ve kontrast uygulayın. Üst üste binme, lekeli desenler yaratabilirsiniz.

Kaynak
Yazı oluşturuldu 26

Ucuz ve Kolay Eğlenceli Duvar Dekoru Fikirleri” üzerine 2 görüş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön