Evinize Renk Katmak İçin Yaratıcı Fikirler

Size, evinizi yenilemenin uzun bir yolu gibi görünse de, birçok kişi sadece hafta sonlarını ayırarak bunu yapabilir. Dekorasyonunuzu, evin her tarafını boyayarak değilde belli yerlerde renk değişikliği yaparak tamamlayabilirsiniz.

Kaynak
  • Aydınlatmanızı yenilemenin basit bir yolunu arıyorsanız, aydınlatma elemanını değiştirmek yerine , bütçe dostu ve kolay bir kendin yap projesinden yararlanabilirsiniz. Eski bir aydınlatma elemanını daha modern renklere boyayabilirsiniz. Sadece ev dekorasyonunuzun daha pahalı görünmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kolay bir hafta sonu projesi olacaktır. Bu küçük yenileme ile odanın tüm atmosferini değiştirebilirsiniz.
Kaynak
  • Eski mobilyalar, boya ile kolayca yeni bir ev dekoruna dönüştürülebilir. Orijinal kaplamalarından sıyrılmış ahşap mobilyalar, yeni ev tasarımınıza uyacak şekilde boyanabilir. Evinizde daha rustik veya modern bir his yaratmaya karar verirseniz boyamak en doğru tercih olacaktır. Ayrıca duvar rengi ile benzer tonlarda boyanan mobilyalar mekana derinlik hissi sağlarken aynı zamanda mekan da bütünlük oluşturur.
Kaynak
  • Boyayı evinizin dekorunda daha ciddi değişiklikler yapmak için de kullanabilirsiniz. Duvarları boyamak illa tek renk ile olmak zorunda değildir. Zeminlere ve tavanlara da renkler eklemek oldukça popüler  haline geldi. Zemin boyamak parke ile sınırlı değildir, fayans, doğru boya ve cila ile kolayca güncellenebilir.
Kaynak
Yazı oluşturuldu 26

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön