Evinize Endüstriyel Bir Tarz Yaratacak 5 İlham Verici Fikir 

Endüstri tarzı aslında metal ve suni malzemelerin estetik görünümüne bağlı resmi ve geleneksel İngiliz ve Japon tasarımlarının bir birleşimidir . Yapay ve kaba endüstriyel stil de, metal, cam, beton ve tuğla gibi bağzı malzemeler kullanmaktadır. Bunların hepsi herhangi bir ortama endüstriyel bir dokunuş katabilecek basit fikirlerdir. Endüstriden ilham alan bir alan yaratma süreci kolay değildir, işte evinize endüstriyel bir tarz yaratacak 5 ilham verici fikir .

1.Beton veya Tuğla

Beton dokusu çeşitli amaçlara hizmet eder. Bu doku endüstriyel bir titreşim olan “bitmemiş” bir çalışma fikri verecektir.

Kaynak

Beton, modern çatı katının reddedilemez bir göstergesidir. Pürüzlü duvarlar dikkat çekici kirişler ve çağdaş  aydınlatmalar ile etkileyici bir mekan yaratırsınız .

Kaynak

2.Ahşap Detaylar

Endüstriden ilham alan bir alan yaratmak için birçok dekor türü ve bunları dekor malzemesi olarak kullanmak için birçok seçenek vardır.

Mobilyada, dekor parçalarında, hatta duvarlarda kullanılabilir. Aynı zamanda mükemmel bir ortam oluşturmak için diğer malzemelerle birleştirerek endüstriyel bir his vermiş olursunuz.

Kaynak
Kaynak

Organik malzemelerin yanı sıra çelik boruların kullanılması, içeride hem heyecan verici hem de rahatlatıcı ilginç bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olur.

Kaynak

3. Sarkıt Aydınlatma

Fabrikalardaki aydınlatmaları  hatırlatan, mekanınızı süslemek ve aydınlatmaya ekstra güç vermek için kullanabileceğiniz çok çeşitli endüstriyel esin kaynağı bulunmaktadır.

Kaynak
Kaynak

4. Delikli metaller

Duvarlarda, korkuluklarda , kapılarda ve hatta mobilyalarda. Bu tür bir malzeme “eski fabrika” hissini verir ve dekorun geri kalanıyla iyi bağlanmışsa harika görünür.

Kaynak
Kaynak
Kaynak

5.Metal Sandalyeler

Mutfaktaki şık bar tabureleri gibi ilaveler, modern iç mekanlara endüstriyel bir tarz katmaktadır. En güzel ayarı oluşturmak için seçebileceğiniz birçok şekil ve boyut vardır.

Kaynak
Kaynak
Yazı oluşturuldu 26

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön