Ev Ofisi Trendleri

ÇALIŞMA STİLİNİZE UYGUN BİR KONUM SEÇİN

Bir ev ofisi tasarlarken düşünülmesi gereken ilk şey ve muhtemelen en önemlisi  ev ofisinizin nerede olması gerektiğidir. Çalışma tarzınız ve işiniz ile birlikte yaşadığınız insanların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmanız gerekir.

Çalışmanız yalnız, sessiz ve mahremiyet gerektiriyorsa, kesinlikle ayrı bir odaya ihtiyacınız olacaktır.belki bir çatı katı , garaj  veya evdeki boş bir oda sizin için en uygun olandır. Ya da küçük bir eviniz varsa, yatak odasının ya da yaşam alanının bir köşesi sizin için oldukça uygundur.

Depolama Önemli !

Depolama alanları temiz ve düzenli bir ofis alanı yaratır. Çalışma sık sık birçok dosya ve diğer ofis gereçleriyle birlikte gelir ve kaldırmadan bırakıldığında dağınık olabilir. Farklı türden gereksinimlerinizi karşılamak için dolap ve raflardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca ev ofisini güzelleştirmek isterseniz küçük sepetler ekleyebilirsiniz.

Kaynak

Fikirleriniz İçin Tahta Duvar!

Yazı tahtası ve yapışkan kartlar gibi ev ofisi tasarım fikirleri, işinize kolaylık sağlar. Kullanımını optimize etmenize izin vermek için onunla dolu bir duvar kurun. Bu duvar ilk olarak,  not almak için büyük iş görür. İkincisi, yaratıcılık ve alanı kişiselleştirmemize ilham verir. Ayrıca aile resimlerinizi ve yaşam ilhamlarınızı yerleştirmenize de olanak sağlar.

Kaynak

Mutfağınızda Fazladan Bir Boşluk Kullanın !

Ev ofisinizi mutfağınızdaki bir alana yerleştirmenin avantajları vardır. İşinizi yaparken aynı zamanda çocukların oyun faaliyetlerinin kontrolünü elinizde tutabilirsiniz.  Aynı zamanda iki işlevi bir alanda birleştirerek yerden ve zamndan tasarruf etmenizi sağlar.

Kaynak

Boşlukları İyi Değerlendirin!

Ev ofisleri, evinizin bir köşesinde mükemmel bir şekilde bulunabilir. İlk olarak, kullanılmayan bir alanın kullanılmasını sağlar. İkincisi, bu konumun,  hareket halinde olan insanlar için kolayca erişilebilir olmasını sağlar. Bununla birlikte alanın şık ve sofistike görünmesini sağlayarak, alanı çarpıcı bir ev ofis  köşesi haline getirmiş olursunuz.

Kaynak

Merdivenleri İyi Kullanın !

Ofisinizi merdivenlerin altına, yerleştirebilirsiniz. Sözde terk edilmiş bir alanı ihtiyaç duyduğunuzda üzerinde çalışabileceğiniz bir yer haline getirin. Aynı zamanda merdivenlerin altında estetik olarak hoş tutmuş olursunuz, hemen hemen de görünür bir alandır. Son olarak, düzgün bir görünüm sağlamak için sabit mobilyalardan yararlanın.

Kaynak
Yazı oluşturuldu 26

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön