+10 Küçük Salon Trendleri

Küçük bir oturma odasına sahip olmak, kılık değiştirmiş bir nimet olabilir. Rahat bir oturma odası için çok ideal olan dolumun daha kolay olması ve aşırı aksesuarların kullanılması, yalnızca ihtiyacınız olan ürünleri alacağınız için asla sorun olmayacaktır. Bugün, küçük oturma odanızı inanılmaz alanlara nasıl dönüştüreceğiniz ile ilgili farklı fikirler.

Küçük Salon Tasarımları İçin Büyük Kanepeler

Küçük alanlarda konfordan ödün vermeyin ve koltuğunuzda büyük olun. Küçük oturma odanızı rahat bir yastıkla doldurun ve yumuşak bir battaniyeyle dolu büyük bir kanepe yerleştirin. Kumaşlarınızı en üst düzeyde rahatlık için yumuşak bir halıyla eşleştirin ve beyaz duvarlar, beyaz tavan ve aşağı ahşap tonları kullanarak odanın daha etkili olmasını sağlayın.

Kaynak

Sofistike Dolu Küçük Bir Oturma Odası

Alanınız yetersizse, oturma odanızı rahat bir zerafet ve incelikle doldurun. Altın aksan, şık renk motifini tamamlayan küçük bir oturma odasına şık bir dokunuş getiriyor.  dokulu baskılı yastıklar ekleyin. Doğru elemanlarla donatılmışsa, küçük bir odada her zaman yanlış bir şey olmayacaktır.

Kaynak

Küçük Bir Oturma Odası İçin Tropikal Fikirler

Taze bir his için çeşitli ev bitkileri koyarak küçük alanına rağmen oturma odanızda gençleştirici bir tarz yaratın. Organik malzemelerle birleştirin ve bitkilerle güzel bir kombinasyon yaratan renkli mobilyalar seçin. Son olarak,  serin bir havayı yansıtan yastıklar ekleyin.

Kaynak

Küçük Salon Tasarımları İçin Moderne Git
Modern konsept, küçük alanlar için çalışır, ne kadar sıkı olursa olsun alanı maksimize eder. Kesintisiz rahatlık için kesitsel bir Kanepe seçin  beyaz ferah bir duvarın canlanmasına izin verin. Endüstriyel bir tarz ile nötr bir palet ve organik malzemeler ile eşleştirin.

Kaynak

Büyük Bir Konsept İle Küçük Oturma Odası

Alanı hemen canlandıran sokaktan ilham alan , bir grafiksel duvar kağıdına sahip olan Küçük Oturma Odanızda Sıcak ve rahat bir ortam için  renkli mobilya, yastık ve kilimleri kullanın.

Kaynak

Küçük Salonlar İçin Büyük Aynalar

Çerçeveli kenarlara sahip küçük bir oturma odası için ayna çözümünüze ilginç bir dokunuş verin. Aynadan aşağıya vurgu yastıklarınıza kadar geometrik bir tutarlılık yansıtın. Ayrıca nötr bir palet odasına karşı ince bir çeşitlilik için iki tonlu bir perde seçin.

Kaynak

Küçük Salonlar İçin Duvar Galeri Fikirleri

Odak alanınızı küçük alanınızdan farklı resim galerisine dönüştürün. Sanatsal bir yetenek için farklı boyutlarda tabloları farklı çerçevelerde rastgele asın. Güzel bir desen ve renk kombinasyonuyla, yaratıcı yönü yastıklarınıza da taşıyın.

Kaynak

Küçük Salonlar İçin Kalıcı Duvarlar

Kimsenin dikkatini çeken özellik duvarları kullanarak küçük salonların sizin için çalışmasına izin verin. Düz duvarları kontrastlamak için tuğlaları kullanın ve çarpıcı bir parıltı için spot ışıkları takarak vurgulayın. Toprak tonlu ve koyu tonlu bitişleri birleştirerek odanın diğer unsurlarını eşleştirin.

Kaynak

Küçük Salonlar İçin İskandinav Titreşimleri

Küçük salonlarınızda modern bir İskandinav ortamı yaratın. Nötr renkler, organik dokular ve birçok ev bitkisi kullanımıyla havadar ve temiz bir his yansıtın. Malzemelerin kombinasyonu, alanın düzenli hissetmesini sağlayan sıcak ve temiz bir ortam sunar.

Kaynak

Küçük Bir Oturma Odası İçin Renkli Fikirler

Küçük oturma odanızı renkli hale getirin ve kumaşlarınız ve tekstillerinizdeki sanatsal özellikleri ortaya çıkarmasına izin verin. Güzel ve parlak yastıklarınızın, nötr renkli bir odaya karşı mükemmel şekilde öne çıkan çarpıcı duvar resminizi tamamlamasını sağlayın.

Kaynak

Yazı oluşturuldu 26

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön