İlginç Tasarımlı Modern Duvar Askıları

Aşağıda  örneklendirdiğim birbirinden farklı duvar askılarının benzerlerini sizlerde evlerinizde rahatça yapabilirsiniz. ” Loft , Avangard , Iskandinav , Modern ”

Eviniz tarzınız hangisi olursa olsun bu tarz küçük dokunuşlar yaşam alanlarınızı daha keyifli hale getirecektir. Sizi temin ederim küçük dokunuşlar ile isteğiniz atmosferi yakalamak çok kolay olacak.

DOTS

Kaynak

Dots, Muuto için Lars Tornøe tarafından tasarlanan, doğal sadeliğe sahip yuvarlak bir ahşap kaplama kanca setidir. Karakteristik küçük kanca ailesi, herhangi bir duvara kolayca uyum sağlayabilir. Yuvarlak kenarlarıyla elbiselerinize zarar vermez. Noktaların oyulmuş tasarımı, duvarda, istenen desen ve renk kombinasyonunda düzenlenebilir.

STONE

Kaynak

Stone, güçlü ve temiz bir stille tasarlanan bir seri kanca kancasının adı, Icelandic Helga I. Sigurbjarnadottir. Her bir taş kaplama kancası benzersizdir ve evinizi bir parça doğa ile zenginleştirir.  Bu doğal malzeme ile bir  dizi farklı kanca biçimi tasarlayabilirsiniz.  Betonun delikli formu ile  duvarda istenen kombinasyonda  tasarımlar yapılabilir.

CAPİTON

Kaynak

Capiton duvar askısı,  Emilie Colin Garros’un tarafından tasarlanmıştır. Orijinal ve renkli Capiton duvar askısı dikey veya yatay olarak asılabilir ve beyaz deri kaplı hassas düğmelerle zenginleştirilmiştir. Bu duvar askısı 3 farklı boyutta, farklı kıyafetler için tasarlanmıştır.

STROPP

Kaynak

Lassen  tarafından tasarlanan , deri ve metalden yapılmış duvar kancaları . İskandinav tarzında basit ve sade olup ,  yüksek kaliteli malzemelerle eşleştirilmiştir. Bu duvar kancası çeşitli şekillerde mevcuttur. Ceket askısı ile birlikte, ceketiniz kırışıksız bir şekilde asılı kalır. Deri ilmek, bir fular, mutfakta bir bulaşık bezi veya oturma odasında toplanmış gazete tutar. Metal düğme geleneksel kullanım için tasarlanmıştır. Stropp duvar kancaları, duvarlara  karakter katar ve birçok tasarım olanağı sunar.

Yazı oluşturuldu 26

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön