Eğlenceli ve Trend Ev Dekorasyonu Fikirleri

KONTRPLAK VE DERİ DERGİ RAFI

Kaynak

ADIM-ADIM

Dağınıklık ile mücadele ettikleri şeyleri tartışırken annelerden duyduğum bir numaralı şikayet olabilir. Dağılmış evraklar ve gazeteler. Bunları bir arada tutmanın en güzel en pratik hali bu olsa gerek iskandinav tarzı yalın ve karakterli bir çözüm yolu olan dergi rafları derinlik olarak çok kalın olmadıkları için duvarlarda çokta yer kaplamayacaktır. Bu ürünleri kolaylıkla evin her odasında kullanabilirsiniz.

ÇİÇEKLİK

Kaynak

ADIM-ADIM

Şık ve minimal bir saksı arıyorsanız işte tam olarak aradığınız ürün bu olmalı.Bu proje oldukça kolay ve yaparken ahşap bilgisi gerektirmez. Bu saksıyı yapmakta olduğunuz kişi için kolayca kişiselleştirebilirsiniz. Daha renkli , modern bir görünüm için boyayabilirsiniz.

DUVARA MONTE STÜDYO SİLİNDİRİ

Kaynak

ADIM-ADIM

Genellikle ev ile ilgili yapılacaklar listesini gözden geçiririz, çoğu zaman fikirlerimizi iletmek için post tip lere bir şeyler karalarız. Bu kağıtlar da buzdolabına yapıştırılır ve buzdolabının kapağı görünmez bir hal alana kadar devam eder . Bunun için çok yaratıcı bir fikir olduğunu düşündüğüm duvar tipi bu kağıt silindir ile hem evinizde keyifli bir eskiz duvarı yaratmış oluyorsunuz hemde listeye genel bir bakış açısı katmış oluyorsunuz.Bu tarz bir ürün kafeler de menü olarak da kullanılabilir.

Yazı oluşturuldu 26

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön